راهکارهای هوشمند پرداخت

 

خدمات

راه کارهای هوشمند
باشگاه مشتریان

خدمات باشگاه مشتریان رایا مهر

این شرکت با هدف بهبود کیفیت و ارائه خدمات رایگان و نوین در حوزه  مشاغل و اصناف مختلف با رویکرد برنامه ریزی راهبردی دقیق و حرفه ای و توسعه تجارت الکترونیک در کسب و کارهای گوناگون به کمک نیروی فروش ماهر و نیروی فنی و متخصص و کارآزموده پا به عرصه ظهور نهاده است.

سامانه این شرکت پل ارتباطی میان باشگاه مشتریان و اصناف برتر و فعال در کشور عزیزمان میباشد. ما میکوشیم تا در راستای بازار رقابتی سالم و حمایت از سرمایه ملی و تولید کننده ی داخلی ،محیطی را ایجاد نماییم که کسب و کارها(مشاغل) بتوانند با درنظر گرفتن درصد تخفیف بیشتر مشتریان بیشماری  را جذب کنند.

چشم انداز این شرکت بالا بردن راندمان فروش در مشاغل و اصناف مختلف  و افزایش مشتریان رضایتمند و  وفادار  و کاهش  روز افزون در هزینه های غیر ضروری هم میهنان عزیزمان میباشد.

دستگاه های کارتخوان شخصی

شرکت رایا مهر امید ایرانیان به عنوان کارگزار رسمی بانک ها و شرکت های پرداخت الکترونیک (PSP) قابلیت ارائه دستگاه های کارتخوان بانکی در چارچوب های قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای اشخاص حقیقی و حقوقی دارا می باشد ، بدین منظور متقاضیان میتوانند با تماس و یا مراجعه به محل شرکت از شرایط و قوانین اطلاع و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند .

سامانه اطلس

یکی از محصولات بارز این شرکت، سامانه اطلس است که با استفاده از مفاهیم بانکداری باز واسط بین کسب‌وکارها و بانک‌ها می‌شود. همچنین مشاوره در سرمایه‌گذاری‌ها، گزارش‌گیری و بسیاری موارد دیگر از ماژول‌های این محصول هستند.

ماموریت اصلی اطلس ایجاد بستر مناسب برای کاهش ارتباطات شرکتی با بانک‌ها، ایجاد زیرساخت ذهنی مناسب برای بانک مجازی و کمک به کسب‌وکارها در تصمیم‌گیری بر اساس راهبردهای سازمان می باشد .

اطلس اهداف بسیار مهمی را در اکوسیستم اقتصادی کشور دنبال می‌کند. طی سالیان اخیر عدم انعطاف بانک‌ها در ارائه خدمات به کسب‌وکارها در کشور، منجر به ایجاد بی‌تفاوتی در رفتار شرکت‌ها در انتخاب بانک‌های همکار خود و یا ایجاد تفکر تسهیلات محوری به جای خدمت محوری در بانک‌ها شده است. به عبارتی، شرکت‌ها خدمات شرکت ها را هم رده یکدیگر می‌دانند و تنها با مشاهده تسهیلات هریک، بانک خود را انتخاب می‌کنند. رایامهر در اندیشه ایجاد تمایز در خدمات بانکی برای بانک‌ها و موارد زیر برای کسب و کارهاست:

۱-کاهش هزینه ها

۲- افزایش بهره وری سازمان

۳- کاهش خطاهای انسانی

۴- هوشمند سازی فرآیند تخصیص بودجه

۵- بهبود فرآیندهای پرداخت

۶- کاهش معنا دار مغایرت های مالی

۷- شفافیت و نظارت دقیق تر بر دارایی ها