اهمیت روسری در شیک پوشی

یکی از زیباترین اکسسوری برای خانم ها روسری می باشد که باید در رده  پوشاک اصلی قرار بگیرد. انتخاب روسری متناسب با رنگ چهره و طرح لباس در ایجاد  استایل شیک، بسیار مهم می باشد. روسری ها جنس های مختلفی دارند که بر اساس علایق و  فصل سال نوع استفاده از جنس روسری متفاوت می باشد. برخی از این جنس ها عبارتند از  سیلیک، ساتن، پشمی، ویسکوز، ژاکدار، نخی و … در این مقاله هدف ما بررسی مشخصه و انواع مشخصه های روسری نخی می باشد.

روسری نخی

روسری نخی با کیفیت

مهمترین مشخصه روسری نخی

امروزه روسری نخی از جنس نخ پنبه و نخ ابریشم به علت بافت نرم و راحتی استفاده از آنها، جزء پرطرفدارترین جنس روسری می باشند. به همین دلیل تولید کنندگان، روسری های نخی را در  طرح  و رنگ های متنوع در قواره های بزرگ و کوچک به بازار عرضه می کنند که مشتری ها با هر سلیقه ای بتوانند روسری نخی مورد علاقه خود را خریداری نمایند. اخیرا توجه دخترهای جوان به استفاده از روسری نخی با قواره بزرگ بسیار زیاد شده است زیرا طراحان به خوبی توانسته اند روسری قواره بزرگ با طرح های لوکسی را روانه بازار کنند که بسیار جوان پسند است به گونه ای که امروزه خرید روسری نخی در طرح ها و رنگ های متنوع حسابی داغ است.

نکات مهم در انتخاب روسری نخی

مهمترین نکاتی که در انتخاب لباس های تولید شده از پارچه باید توجه کافی داشت نوع جنس آن می باشد که روسری نیز از این قاعده مستثنی نیست. روسری نخی به دلیل وجود بافت نخ پنبه ای بسیار سبک و نازک و در عین حال خنک  می باشد و بهترین گزینه برای استفاده در فصل گرم سال چون بهار و تابستان می باشد و مشخصه بسیار مهم استفاده از روسری نخی این است که بر خلاف جنس ساتن  سر نمی خورند و در رنگ های متنوع و شیک و جذابی در قواره های مختلف تولید می شوند.

روسری نخی

روسری نخی با کیفیت

روسری های نخی به راحتی هوا را از میان خود عبور می دهند و در فصل گرم سال استفاده از آن حس راحتی را به ارمغان می آورد. از دیگر مزیت های استفاده از روسری نخی می توان به این  موارد اشاره کرد : سازگاری بالای روسری و جنس های نخی با پوست و نسبت به سایر جنس ها کمترین حساسیت را ایجاد می کنند، ماندگاری و دوام بیشتر روسری های نخی نسبت به جنس های دیگر، جذب بوی عرق در روسر و شال نخی بسیار کم می باشد،در هنگام شستن روسری های نخی باید توجه شود که شستشو با آب سرد  و با دست صورت بگیرد.
با توجه به شیوع بیماری کرونا امروزه خرید اینترنتی بسیار رونق گرفته است یکی از فروشگاه های آنلاین  معتبر در زمینه فروش پوشاک، مهر ایرانیان است که جزء یکی از فروشگاه های معتبر می باشد که مهمترین رسالت این فروشگاه عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب می باشد و ارسال سریع، اصل بودن کالا و گارانتی این اعتماد را در خریدار به وجود آورده که با اطمینان خاطر به خرید بپردازند و در آینده ای نزدیک رهبری بازار در زمینه خرید بسیاری از محصولات بخصوص پوشاک و شال و روسری را عهده دار می شود. خرید اینترنتی از این فروشگاه بسیار به صرفه می باشد و تمامی محصولات مجوز لازم را دارند.

دیدگاه بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --