نقش شال و روسری زنانه در استایل شیک

روسری و شال پوشش مهمی  برای خانم های ایرانی می باشد. امروزه شیک پوشی به یکی از دغدغه های بزرگ برای بسیاری از افراد بخصوص خانم ها تبدیل شده است. از آنجایی که ظاهر هر فرد  نشان دهنده شخصیت آن می باشد در انتخاب لباس باید دقت کافی شود که هر لباسی را در جای مناسب استفاده کرد و هماهنگی رنگ لباس ها از اصول اساسی در شیک پوشی می باشد امروزه شال و روسری زنانه جزء پرطرفدارترین و جذابترین اکسسوری هستند که نقش مهمی را در شیک پوشی ایفا می کنند.

طراحان به دنبال طرح های بسیار متنوع برای شال و روسری هستند که خانم ها با هر سلیقه ای به راحتی بتوانند شال و روسری مورد علاقه  خود را انتخاب کنند. در گذشته بیشتر از روسری برای پوشش سر استفاده می کردند ولی امروزه شال هم یکی از اکسسوری جذابی است که با داشتن طرح و مدل های متنوع برای پوشش سر از آن استفاده می شود و مزیت شال این است که نیاز به سایز ندارد و به راحتی می توان آن را خریداری کرد. و مهمترین تفاوتی که شال و روسری زنانه دارند در شکل آن می باشد روسری به صورت مربع و شال مستطیلی می باشد.

شال پاییزه نخی کجراه

شال پاییزه نخی کجراه طرح پایین شال ، پلنگی

نکات مهم در انتخاب شال و روسری زنانه

در انتخاب شال و روسری زنانه باید یک سری نکات را در نظر گرفت، اولین نکته مورد توجه این است که بیشتر به روسری علاقه دارید یا شال و اینکه جنس آن  چگونه باشد. برای مثال از روسری و شال های ساده بیشتر برای استفاده روزانه مناسب می باشند، راحتی استفاده از شال و روسری، عدم سر خوردن و نیاز به مرتب نکردن دائمی از نکاتی است که در هنگام انتخاب شال و روسری باید در نظر داشت. از آنجایی که شال و روسری در بالاترین نقطه بدن قرار می گیرد همیشه در نگاه اول مرکز توجهات می باشد بنابراین بهتر است در انتخاب آن دقت کافی شود. شال های ساده و یک رنگ مزیتی که دارند این است که تقریبا با هر نوع لباسی به راحتی ست می شوند. شال و روسری ساتن بیشتر برای مجالس و مکان های رسمی کاربرد دارد. شال و روسری انتخابی باید هماهنگ با رنگ چهره باشد. افراد با چهره روشن بهتر است که از رنگ های روشن استفاده نکنند و خانم های با رنگ پوست سبزه و برنزه بهتر است در انتخاب رنگ روسری از رنگ های با توناژ کدر استفاده کنند. فروشگاه مهر ایرانیان در زمینه فروش آنلاین شال و روسری زنانه بسیار درخشان عمل کرده و بهترین و با کیفیت ترین اجناس را با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می کند و با اطمینان خاطر می توان خرید خود را انجام داد.

 

دیدگاه بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --